5
1 חוות דעת
 
 
 
תיקון מקררים מסחריים ותעשיתיים,
חדרי קירור והתקנה
 
חדרי קירור ומקררים תעשייתיים
 
 
 
 
 
 
 
 

מקרר תצוגה לעוגות

בניגוד למקרר הביתי או למקרר מסחרי המשמש לצרכי אחסון מוצרים שיש לאחסן בקירור בלבד, מקרר תצוגה לעוגות הוא מקרר הממלא פונקציה כפולה. מצד אחד הוא אמור לספק את צרכי הקירור של העוגות, ומצד שני הוא אמור לשדרג את הנראות של העוגות או לכל הפחות להבליט את האסתטיות שלהן. לכן מקרר עוגות הוא מקרר שברוב המקרים מצויד בדפנות שקופים, שתפקידם לאפשר ללקוחות או לעוברים והשבים להתרשם ממגוון העוגות של הקונדיטוריה, המסעדה, בית הקפה או המאפייה.

רכישת מקרר תצוגה לעוגות

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כשבאים לרכוש מקרר תצוגה לעוגות הוא כמות העוגות שיש לאחסן במקרר. במקרים רבים בעלי קונדיטוריות או בתי קפה לא לוקחים נתון זה בחשבון וכך נוצרים מצבים שבהם מושקע כסף רב שלא לצורך ברכישה של מקרר עוגות גדול מדי. במקרים כאלו לא רק שמדובר על הוצאת כסף רב שלא לצורך, אלא שמקרר גדול מדי שמכיל כמות קטנה מדי של עוגות ניחן בדרך כלל במראה לא אטרקטיבי ולא מזמין.

בנוסף לכך, חשוב מאוד לקבוע מראש את המסגרת התקציבית של המקרר מכיוון שכיום ישנו מגוון רחב ביותר של מקררים מסחריים שונים ובהתאם לכך גם ספקטרום המחירים רחב מאוד. לאחר מכן יש לקחת בחשבון נתונים נוספים הכוללים פונקציות מתקדמות כמו, למשל, אפשרות לסובב את מגשי העוגות על ציר מרכזי, אפשרות להוספת גופי תאורה פנימיים ועוד.

פרמטר נוסף שיש להתייחס אליו הוא היעילות האנרגטית של המכשיר וכן יש לוודא כי המקרר נרכש מחברה המתמחה בתחום, המספק שירותי תיקון ואחזקה ותעודת אחריות.
מקררי תצוגה לעוגות

מקרר עוגות רוכשים רק מהמקצוענים בתחום

אם אתם מעוניינים לרכוש מקרר תצוגה לעוגות, הגעתם למקום הנכון. חברת שירותי קירור שטרית מאיר היא חברה ותיקה הפועלת בתחום המקררים והמקפיאים המסחריים כבר יותר מארבעה עשורים. אנשי המקצוע של החברה ישמחו לייעץ לכם בנוגע למקרר המושלם עבורכם בהתאם לצרכי הקירור והמסגרת התקציבית שלכם.

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לטלפון 050-5344446 או לטלפון 050-5335064 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס צור קשר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.