5
1 חוות דעת
 
 
 
תיקון מקררים מסחריים ותעשיתיים,
חדרי קירור והתקנה
 
חדרי קירור ומקררים תעשייתיים
 
 
 
 
 
 
 
 

מקרר גלידות

אין ספק שהמוצר החשוב ביותר בכל גלידריה הוא מקרר הגלידות, שבו מאוחסנות הגלידות בשלל טעמים נפלאים. המקרר צריך למלא שתי פונקציות מרכזיות: ראשית, עליו לספק את צרכי הקירור והלחות האידיאליים עבור הגלידה, כשבין היתר מדובר על היכולת לשמור על טמפרטורה ורמת לחות קבועות, ושנית, עליו למשוך את העין ולהשתלב באופן מושלם בעיצוב הכללי של הגלידריה.

אם לא די בכך, על המקרר התעשייתי גם לעמוד בעומסי עבודה גבוהים, בשינויי טמפרטורה קיצוניים שמקורם הן במזג האוויר החיצוני והן בפתיחה והסגירה התכופות של דלתות המקפיא ולספק אמינות מרבית מבחינה טכנית.
מקרר גלידותמקרר גלידות
מקפיא אמבטיה

בחירה של מקרר גלידות

כשרוצים לרכוש מקרר גלידות חשוב לפני הכול לקבוע את המסגרת התקציבית לצורך הרכישה. כיום ישנו מגוון רחב ביותר של מקררי גלידות ולכן קל מאוד "לאבד את הראש" ולהיגרר להוצאות גבוהות מדי. בנוסף לכך, אם כבר בהוצאות עסקינן, חשוב לזכור כי ההוצאות על מקרר גלידה לא מסתיימות לעולם במעמד הרכישה. ההוצאות כוללות, בנוסף לעלות המקרר, גם את הוצאות התחזוקה והאחזקה בדגש על תצרוכת החשמל.

לאור כל זאת, לעתים יהיה זה נבון להשקיע דווקא ברכישה של מקרר שעלותו גבוהה יותר, אך הוא מספק אמינות גבוהה ויעילות אנרגטית גבוהה יותר מאשר להשקיע במקרר זול יחסית שבעתיד יגרום לבעל העסק להשקיע כספים רבים על הוצאות התפעול והאחזקה. פרמטרים חשובים נוספים שיש לקחת בחשבון הם נפח הקירור, סוג הגסטרונומים, רמת העיצוב של המקרר, רמת הנגישות ועוד.

מקרר גלידה רוכשים רק מהמקצוענים

אם אתם עומדים עכשיו בפני רכישה של מקרר גלידה, עשו את הדבר הנכון וצרו קשר עם אנשי המקצוע של חברת שירותי קירור שטרית מאיר. חברת שירותי קירור שטרית מאיר מובילה את תחום המקררים, חדרי הקירור והמקפיאים המסחריים בישראל כבר יותר מארבעה עשורים ואנשי המקצוע הפועלים בה ישמחו להתאים עבורכם מקרר גלידות בהתאם לצרכי העסק והמסגרת התקציבית שלכם.

אנשי המקצוע המומחים של החברה זמינים עבורכם בטלפון 050-5344446 או בטלפון 050-5335064 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס צור קשר באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.