5
1 חוות דעת
 
 
 
תיקון מקררים מסחריים ותעשיתיים,
חדרי קירור והתקנה
 
חדרי קירור ומקררים תעשייתיים
 
 
 
 
 
 
 
 

מקררי שתייה

אנו יכולים כיום למצוא מקררי שתייה בכל רשתות השיווק הגדולות, דוכני הפלאפל והשווארמה, מכולות שכונתיות וכן בבתי קפה ומסעדות. ברוב המקרים מדובר במקררים עומדים בעלי דלתות שקופות המאפשרים לעוברים והשבים וללקוחות העסק להתרשם ממבחר מוצרי השתייה. אלה מקררים שאמורים לספק ללקוחות או לעובדי העסק נגישות מלאה ויכולת שליפה מהירה של בקבוקים ופחיות משקה.
מקרר שתייה עם דלת שקופה, תאורה, דלת אחת
מקרר שתייה שתי דלתות, דלתות הזזה או פתיחה לפי בחירה, תאורה פנימית

על מה כדאי לתת את הדעת לפני רכישה של מקררי שתייה?

לפני שרוכשים מקררי שתייה יש בראש ובראשונה לתת את הדעת לכמות מוצרי השתייה שיש להחזיק בקירור. מצד אחד, מקרר תעשייתי גדול מדי לא יהיה אטרקטיבי אם הוא יעמוד כשהוא ריק למחצה, מה גם שמדובר בהשקעה מיותרת שתגרום לתפיסה מיותרת של שטח רב מדי בעסק. מצד שני, רכישת מקרר שתייה קטן מדי יכולה לפגוע ביכולת הקירור של העסק ובעקבות כך לפגוע בהכנסות. בנוסף לכך, חשוב לרכוש מקרר איכותי שניחן ביעילות אנרגטית גבוהה ובעמידות טכנית מרבית. חשוב להבין כי בניגוד למקררים הביתיים הסטנדרטיים, המקררים המסחריים צריכים לעמוד בעומסי עבודה כבדים והדלתות שלהם נוטות להיפתח לעתים קרובות מאוד, כך שהמקררים צריכים להתמודד עם שינויי טמפרטורה תכופים.

חשוב מאוד לרכוש אך ורק מקררים שמשווקים על ידי חברה מתמחה, המספקת תעודת אחריות עבור המקרר, תוך מתן עדיפות לחברה המספקת שירותי תיקונים ואחזקה.

מקרר שתייה רוכשים רק מהמקצוענים בתחום

אם אתם מעוניינים לרכוש מקרר שתייה איכותי שישרת אתכם למשך שנים רבות, זה הזמן ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת שירותי קירור שטרית מאיר. חברת שירותי קירור שטרית מאיר היא חברה מקצועית וותיקה, המשווקת מגוון רחב של מקררי שתייה לעסקים ולרשתות שיווק. אנשי המקצוע של החברה ישמחו לייעץ לכם בנוגע למקרר המתאים ביותר עבורכם בהתאם למסגרת התקציבית הנדרשת ולצרכי הקירור של העסק שלכם.

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לטלפון 050-5344446 או לטלפון 050-5335064 וכן באפשרותכם להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס צור קשר באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.