5
1 חוות דעת
 
 
 
תיקון מקררים מסחריים ותעשיתיים,
חדרי קירור והתקנה
 
חדרי קירור ומקררים תעשייתיים
 
 
 
 
 
 
 
 

מקררים מסחריים

אם אתם מעוניינים להקים עסק חדש בתחום המזון והמשקאות או שאתם מעוניינים להרחיב עסק קיים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת שירותי קירור שטרית מאיר. חברת שירותי קירור שטרית מאיר עוסקת בתחום הקירור המסחרי כבר יותר מארבעה עשורים. אנשי המקצוע הפועלים בה ישמחו לספק לכם את כל המידע הדרוש לכם ולייעץ לכם בנוגע למוצרים המתאימים ביותר עבורכם באופן אישי.

החברה עוסקת בין היתר בשיפוץ, תיקון ומכירה של מקררים ומקפיאים יד שנייה, הקמת חדרי קירור והקפאה ושיווק של מקררים ומקפיאים תעשייתיים ממיטב החברות העולמיות. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לטלפון 050-5344446 או לטלפון 050-5335064 או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור עמנו קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.

מקררים מסחריים רוכשים רק מהמקצוענים בתחום

מקררים מסחריים הם מקררים הפועלים בבתי עסק, כשבין היתר ניתן למצוא מקררים מסוג זה בקונדיטוריות, רשתות שיווק, מכולות, סניפים של רשתות מזון מהיר או דוכני אוכל רחוב, בתי קפה, מסעדות, קצביות ועוד. קיימים הבדלים רבים בין מקררים סטנדרטיים לבין המקררים המסחריים. כך, לדוגמה, המקררים המסחריים צריכים לעמוד בעומסי עבודה כבדים יותר, עלותם לרוב גבוהה מאוד ויכולת הקירור שלהם טובה יותר. כמו כן, לרוב מדובר במקררים עמידים יותר מבחינה טכנית בהשוואה למקררים הביתיים.
מקפיא דלתות, מגיע עם מס דלתות לבחירה עם יחידת קרור חיצונית
מקפיא נירוסטה עצמאי מגיע במספר גדלים ומספר דלתות לפי בחירה
מעדניות
מגוון מקררי שתיה
מקפיא לגלידה - מגוון מקררים מסחריים
מקפיא אמבטיה במגוון גדלים
חלביות ומגוון רחב של מקררים מסחריים נוספים
מקפיא עם זכוכית תצוגה עליונהמקפיא עם זכוכית תצוגה עליונה

אילו סוגים של מקררים מסחריים קיימים?

הנה כמה סוגים מרכזיים של מקררים הנכללים תחת הגדרת המטרייה הרחבה "מקררים מסחריים":

  • מקררים לעוגות – קירור מסחרי הוא בדרך כלל קירור עוצמתי יותר, אך במקרים מסוימים המקררים המסחריים הם פשוט מקררים שמטרתם לאפשר לעוברים והשבים או ללקוחות העסק להתרשם מהסחורה המוצעת בעסק. זהו הדין בנוגע למקררי תצוגה לעוגות שבדרך כלל מצוידים בקירות שקופים ובמדפי תצוגה מודולריים.
  • מקררי מעדניות – מקררי מעדניות הם מקררים ייעודיים שניתן למצוא בדרך כלל בקצביות, מסעדות בשרים איכותיות ומעדניות כמובן. מקררים אלו מעוצבים באופן אטרקטיבי ובדומה למקררי העוגות, גם הם מצוידים בדלתות שקופות במטרה לאפשר ללקוחות להתרשם מהמבחר.
  • מקררים למסעדות – מקררים למסעדות הם מקררים עוצמתיים במיוחד הניחנים ביכולת לעמוד בנפחי עבודה כבדים ולספק יכולת קירור מרשימה.
  • מקררי גלידה – מקררי הגלידה מהווים את לב לבה של כל גלידריה מודרנית. מדובר במקררים עוצמתיים מאוד, יעילים מאוד מבחינת הניצולת האנרגטית שלהם וברוב המקרים מעוצבים באופן התואם את רוח הגלידריה ואת העיצוב הכללי של העסק. • מקפיאים מסחריים – המקפיאים המסחריים מאפשרים לשמר מזון לתקופות ארוכות. קיים מגוון רחב מאוד של מקפיאים מסחריים, החל ממקפיאי אמבטיה פשוטים וכלה בחדרי הקפאה רחבי ידיים.