5
1 חוות דעת
 
 
 
תיקון מקררים מסחריים ותעשיתיים,
חדרי קירור והתקנה
 
חדרי קירור ומקררים תעשייתיים
 
 
 
 
 
 
 
 

מקררים למסעדות

 
קשה מאוד לדמיין מסעדה מודרנית מתפקדת ביעילות ללא מקרר תעשייתי אחד לפחות. המקררים המודרניים מהווים חלק אינטגרלי בכל מסעדה או בית קפה ולכן אין זה פלא שבדרך כלל המקררים מהווים חלק מרכזי בהשקעה הכספית הראשונית. קיים מגוון רחב ביותר של מקררים למסעדות ולכן לא תמיד פשוט לברור את המוץ מן התבן ולבחור בחוכמה את המקרר המתאים ביותר לצרכי העסק.
 
מקרר למסעדות
 

ההבדלים בין מקררים למסעדות לבין מקררים סטנדרטיים

קיימים הבדלים רבים ומשמעותיים בין מקררים סטנדרטיים שניתן למצוא בדירות פרטיות לבין מקררים למסעדות, כשבין היתר מדובר על ההבדלים הבאים:
עלות – עלות המקררים המיועדים למסעדות לנצח תהיה גבוהה יותר בהשוואה לעלות מקררים סטנדרטיים.

יכולת קירור – יכולת הקירור של המקררים המתאימים למסעדות גבוהה יותר בהשוואה למקררים הביתיים. יכולת הקירור באה לידי ביטוי מצד אחד בגודלם של חללי הקירור ומצד שני ביכולת לעמוד בפני שינויי טמפרטורה שמקורם בפתיחה ובסגירה התכופה של הדלתות.

עמידות לאורך זמן – הבדל חשוב נוסף הוא יכולת העמידות הטכנית והמכנית של המקררים. מקררים המתאימים למסעדות הם מקררים חזקים במיוחד, העמידים יותר בפני נזקי רטיבות ולחות, פגיעות מכניות, חבלות וכמובן שגם בפני שינויי הזמן.

נגישות ונראות המוצר – מקררים מסויימים נועדים מלכתחילה להיות גם מקררי תצוגה המאפשרים בחלק מהמקרים נגישות נוחה של המוצר אל הלקוח. לדוגמה, מעדניות המציגות בצורה מפתה ונקייה את העוגות והקינוחים של בית העסק ובחלק מהמקרים, יאפשרו גם נגישות פיזית אל המוצר.

רכישת מקררים למסעדות

כפי שציינו, רכישת מקררים למסעדות כרוכה בהשקעה כספית לא מבוטלת. לכן חשוב לקחת בחשבון את המסגרת התקציבית המוקדשת לצורך הפרויקט, לאפיין את צרכי הקירור, לתת את הדעת לרמת העיצוב של המקררים וכן להקפיד על רכישה של מקררים אך ורק מחברה המתמחה בתחום, המספקת תעודת אחריות ושירותי אחזקה על המקררים שהיא משווקת.

החברה המובילה את תחום המקררים למסעדות בישראל כבר יותר מארבעה עשורים היא חברת שירותי קירור שטרית מאיר. אנשי המקצוע המומחים של החברה ישמחו לייעץ לכם בנוגע למקררים המתאימים ביותר עבורכם בהתאם לצרכי הקירור של המסעדה ולמסגרת התקציבית שלכם ולספק לכם אך רק את המוצרים האיכותיים והיעילים ביותר בשוק.

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לטלפון 050-5344446 או 050-5335064 / ניתן גם באמצעות השארת פרטים בטופס צור קשר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.