5
1 חוות דעת
 
 
 
תיקון מקררים מסחריים ותעשיתיים,
חדרי קירור והתקנה
 
חדרי קירור ומקררים תעשייתיים
 
 
 
 
 
 
 
 

מקפיאים

חברת שטרית מאיר משווקת מגוון רחב של מקפיאים, מתוצרת החברות המובילות בשוק:
• מקפיאים משולבים • מקפיאים שוכבים (אמבטיות)
• מקפיאים תעשייתיים לשימושים שונים
• מקפיאים בעלי יחידת קירור עצמאית או חיצונית

המקפיאים יכולים להגיע עם בין 3 ל-5 דלתות – בהתאם לדרישות הלקוח.

אז אם אתם צריכים מקפיא איכותי שיענה על כל הצרכים שלכם – אנחנו כאן לשירותכם.

פנו עכשיו לשטרית מאיר – וקבלו איכות, שירות ואחריות תחת קורת גג אחת.
לפרטים ולהזמנות: 310266 - 072
מקפיא אמבטיה במספר גדלים עם יחידת קירור חיצונית
מקפיא אמבטיה
מקפיא דלתות, מגיע עם מס דלתות לבחירה עם יחידת קרור חיצונית
מקפיא נירוסטה עצמאי מגיע במספר גדלים ומספר דלתות לפי בחירה
מקפיא עצמאי בעל זכוכית תצוגה עליונה לנוחות מירבית מגיע במספר גדלים
מקפיא אמבטיה

כשמחפשים מקפיאים – פונים אל המומחים

כל בעל מכולת, רשת שיווק או מסעדה, יוכל לומר לכם שאחד מהמוצרים החשובים ביותר בעסק הוא המקפיא המסחרי. מקפיאים תעשייתיים מודרניים הם פלא טכנולוגי מהמעלה הראשונה, וחלק לא מבוטל מהדגמים המיוצרים כיום מספקים יכולת קירור מרשימה ועמידות נפלאה לאורך זמן. עם זאת, חשוב תמיד לאזן בין המסגרת התקציבית לבין איכות המקפיא כדי שלא להיגרר להוצאות גבוהות שלא לצורך.

מקפיא תעשייתי שעושה את ההבדל

כשעומדים בפני רכישה של מקפיא תעשייתי, חשוב לוודא שהוא מיוצרים על ידי חברה מוכרת ועל פי כל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות, על מנת שישמש אתכם לאורך זמן. שטרית מאיר מציעה לכם מגוון רחב של מקפיאים תעשייתיים בגדלים שונים, אשר מיוצרים על פי כל דרישות התקן תחת בקרת ייצור קפדנית. כל המקפיאים שלנו מגיעים אליכם עם אחריות מלאה, שתאפשר לכם לקבל את מלוא השירות, בכל מקרה של תקלה.

שיפוץ מקפיאים

שיפוץ מקפיאים מסחריים הוא תהליך שבו נבחנות כל המערכות של המקפיא לרבות מערכת הקירור, מערכת החשמל ומערכת הבידוד ולאחר בדיקה יסודית ומעמיקה, מוחלפים הרכבים הרלוונטיים, מתוקנות התקלות השונות וכן נעשים תיקונים קוסמטיים במטרה להשמיש את המקפיא ולהחזיר אותו לעבודה. לאחר השיפוץ ניתן לקבל מקפיא שמתפקד כמו מקפיא חדש, אך עלותו נמוכה בצורה משמעותית מעלות מקפיא חדש והרווח הוא כולו של הלקוח.

לכן, גם אם אתם סובלים ממקפיא בעייתי, אל לכם לומר נואש ולהיפטר ממנו. על ידי שירות שיפוץ של מקפיאים מסחריים ניתן להשיב עטרה ליושנה ולהתחדש במקפיא מתפקד ואיכותי. שירותי קירור שטרית מאיר מתמחים גם בשיפוץ של מקררים תעשייתיים ויודעים לתת מענה גם למקפיא שנראה אולי שכבר אבד עליו הקלח. לפני שאתם מרימים ידיים, פנו אלינו לבדיקה!

איזה מקפיאים עדיף לרכוש?

מאחר שמקפיא מסחרי דורש השקעה לא מבוטלת, חשוב לתת את הדעת על כמה פרמטרים לפני שבאים לבצע את הרכישה. בין היתר חשוב לבחון את צרכי ההקפאה העכשוויים והעתידיים, האם אנו זקוקים למקפיא קטן או מקפיא גדול, מקפיא שוכב או אחר, מה המסגרת התקציבית, את רמת היעילות האנרגטית של המקפיא ואם מדובר על מקפיא שאמור להיות ממוקם באזור הנגיש ללקוחות – חשוב גם להתייחס לנראות ולרמת העיצוב שלו.

כפי שאתם מבינים, מדובר בלא מעט פרמטרים, ולכן ההמלצה הטובה ביותר היא פשוט לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום, המכירה אותו מלפני ולפנים.

חברת שטרית מאיר שירותי קירור היא החברה המובילה את התחום ביד רמה בישראל כבר יותר מארבעה עשורים, והיא תשמח לספק לכם מקפיאים תעשייתיים איכותיים – באחריות.
לקבלת מידע נוסף אודות מקפיאים תעשייתיים ולהזמנות חייגו עכשיו 5344446 - 03
או 5335064 - 050, או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.