5
1 חוות דעת
 
 
 
תיקון מקררים מסחריים ותעשיתיים,
חדרי קירור והתקנה
 
חדרי קירור ומקררים תעשייתיים
 
 
 
 
 
 
 
 

מעדניות

יותר ויותר יזמים החליטו בשנים האחרונות להקים מעדניות ברחבי הארץ. לאחר עשרות שנים שבהן ניתן היה לראות סלטיות עם דליקטסים בעיקר ברשתות השיווק הגדולות, כיום אנחנו עדים לפריחה יוצאת דופן בתחום המעדניות הפרטיות הקטנות.

לב לבה של המעדנייה המודרנית הוא מקרר מעדניה שבו מוחזקים בקירור הדליקטסים השונים. בין אם מדובר על מעדניה העוסקת בשיווק של דגים מלוחים ונקניקים ובין אם מדובר על מעדניה המתמחה בהכנת סלטים ביתיים - ללא התאמה של מקרר תעשייתי איכותי, לא ניתן לפתוח את הדלת לקהל הרחב.
מקרר מעדנייה המגיעה במבחר גדלים, מיועדת למוצרי בשר, נקניקים, סלטים וגבינות, יחידת קירור פנימית או חיצונית.
מעדניית גבינות ונקניקים
מעדניות עם יחידת קירור פנימית או חיצונית

על מה יש לתת את הדעת כשבאים לרכוש מקרר מעדניה?

הנה כמה פרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת כשבאים לבחור מקררים המתאימים עבור מעדניות:

  • נראות המקרר – אמנם המקרר ממלא קודם כל תפקיד פרקטי, אבל עדיין מדובר על מוצר קירור שאמור להיות מעוצב באופן שובה עין ומזמין. בניגוד למקררים גנריים המתאימים עבור מוצרי שתייה או מוצרי חלב, מקרר מעדניה צריך להיות מקרר אלגנטי מאוד המבליט את המוצרים המאוחסנים בו.
  • מסגרת התקציב – כיום ישנו ספקטרום מחירים רחב ביותר בתחום של מקררי מעדניות ולכן קל מאוד להיגרר להוצאה כספית גדולה שלא לצורך. לפיכך חשוב מאוד לקבוע כמה שיותר מוקדם את מסגרת התקציב ולעשות כל מה שניתן כדי לדבוק בה.
  • יעילות אנרגטית – פרמטר חשוב נוסף הוא רמת היעילות האנרגטית של המקרר. שימו לב - לא אחת עדיף לרכוש מקרר מעט יקר יותר מהטעם הפשוט שהוצאות התפעול שלו נמוכות יותר מבחינת התצרוכת האנרגטית. ההשקעה הכספית במקררי מעדניות לא מסתיימת במעמד הרכישה.

מקררי מעדניות רוכשים רק מהמקצוענים

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על מקררי מעדניות ואם אתם מעוניינים לתאם מועד לפגישת ייעוץ עם המקצוענים בתחום, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת שירותי קירור שטרית מאיר. חברת שירותי קירור שטרית מאיר מתמחה בשיווק של מקררים, הקמה של חדרי קירור והתאמה של מוצרי קירור לרבות מקרר מעדניה באופן אישי לכל לקוח ולקוח ותהיה זו רשת שיווק בת עשרות סניפים או מעדניית בוטיק קטנה.

אנשי המקצוע שלנו זמינים עבורכם בטלפון 050-5344446 או בטלפון 050-5335064 . ניתן גם להשאיר את הפרטים בטופס צור קשר באתר ונחזור אליכם תוך זמן קצר.