5
1 חוות דעת
 
 
 
תיקון מקררים מסחריים ותעשיתיים,
חדרי קירור והתקנה
 
חדרי קירור ומקררים תעשייתיים
 
 
 
 
 
 
 
 

מקררים יד שניה

הקמה של עסק חדש בתחום המזון ומשקאות כרוכה בהשקעה לא מבוטלת של כסף. לרוע המזל, מטבע הדברים עד שההשקעה הראשונית מכסה את עצמה, יכולים לעבור לא מעט חודשים. לכן, חשוב מאוד לנסות לפחות בשלבי ההקמה לעשות כל שניתן כדי לחסוך בעלויות מבלי לפגוע כמובן באיכות השירות. אחת הדרכים החכמות והיעילות ביותר לעשות כן היא על ידי רכישה של מקרר תעשייתי יד שנייה.
מגוון מקררים יד שנייה, מחודשים ברמה הגבוהה ביותר.
מעדניות יד שנייה

האם מקרר יד שנייה הוא מקרר פחות יעיל ממקרר יד ראשונה?

בעלי עסקים רבים נמנעים מרכישה של מקררים יד שנייה משום שהם מאמינים כי מדובר במוצרים נחותים. למען האמת מדובר באמונה שיש בה מן ההיגיון, שכן בסופו של דבר מדובר על מוצרי קירור שיצאו מכלל פעולה ושהבעלים הקודמים שלהם החליטו להיפטר מהם. עם זאת, לא תמיד כך הם פני הדברים. לדוגמה, במקרים רבים מקרר יד שנייה הוא מקרר תקין לחלוטין והסיבה היחידה שחזר לשוק היא שבעליו הקודמים החליט לסגור את העסק מסיבות כאלו ואחרות. מקרים אלה מוכרים לכם יותר משוק הרכב שכן לא אחת בעלים של מכונית מחליט למכור אותה חודשים ספורים לאחר רכישתה ממגוון רחב של סיבות, שאינן קשורות באופן ישיר למכונית.

תהליך ההשמשה של מקרר יד שנייה

אמנם רכישה של מקרר יד שנייה ללא בדיקה יסודית של המקרר יכולה להתברר כטעות, אך כל עוד המקרר עבר בתחנת ביניים מקצועית, אל לכם לחשוש מרכישתו. הכוונה היא לחברה מקצועית העוסקת בבדיקות יסודיות של מקררים יד שנייה ושיפוץ של מקררים משומשים. על ידי תהליך השמשה מקצועי ניתן להחליף את החלקים התקולים ברכיבים מקוריים, להעביר את המקרר שיפוץ קוסמטי יסודי ולהשיב אותו לפעולה מלאה. למעשה, ההבדל היחיד בין המקרר שעבר תהליך השמשה לבין המקרר החדש הוא המחיר.
כך תוכלו לחסוך פעמים רבות רכישה של מקרר מעדניה או מקפיא חדש לעסק.

לרכוש מקררים יד שנייה רק מהמקצוענים בתחום

חברת שירותי קירור שטרית מאיר היא חברה ותיקה העוסקת בתחום המקררים והמקפיאים המסחריים כבר יותר מארבעה עשורים. אנשי המקצוע של החברה מתמחים בשיפוץ ותיקון של מקררים והשבתם למצב תקין. אם אתם מעוניינים לרכוש מקרר יד שנייה או להשמיש מקרר ישן שברשותכם, זה הזמן ליצור קשר עם אנשי המקצוע המיומנים של החברה. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לטלפון 050-5344446 או לטלפון 050-5335064 או להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס צור קשר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.