5
1 חוות דעת
 
 
 
תיקון מקררים מסחריים ותעשיתיים,
חדרי קירור והתקנה
 
חדרי קירור ומקררים תעשייתיים
 
 
 
 
 
 
 
 

חלביות

חלביות הן למעשה מקררים תעשייתיים ייעודיים המתאימים עבור מוצרי חלב. ניתן לראות כיום חלביות במגוון רחב של מעדניות, סופרמרקטים ומכולות שכונתיות. החלביות המודרניות ממלאות כמה וכמה תפקידים. ראשית, הן מאפשרות לקרר את מוצרי החלב לטמפרטורה הרצויה ולספק להם את מידת הלחות המתאימה בעבורם. בנוסף לכך, הן מאפשרות ללקוח להתרשם מהמוצרים בקלות וביעילות ואם לא די בכך, הן מאפשרות ללקוח לקבל נגישות מלאה למוצרים השונים.
מקרר חלביה, גדלים שונים אורך גובה ורוחב משתנים, תאורה, חמש קומות מידוף, וילון לילה, מותאם גם לשתייה, ירקות, חלב, סלטים ועוד
מקרר חלביות, מותאם לקירור ירקות, מוצרי חלב, סלטים ועוד.

התאמת חלביות לצרכי העסק

לפני שרוכשים חלביות, יש לדאוג לכך שתהיה התאמה מושלמת בין צרכי העסק לחלביה. הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם לבחור בחוכמה את המקרר המתאים ביותר עבורכם באופן אישי:

מסגרת התקציב - החלביות מגיעות כיום במגוון רחב ביותר של דגמים שונים וגם ספקטרום המחירים רחב ביותר בהתאם. לכן קל מאוד להיגרר להוצאות מיותרות שלא לצורך. אי לכך, חשוב מאוד לקבוע את המסגרת התקציבית עוד לפני שלב התיאומים וזאת כדי שניתן יהיה לברור מראש דגמים יקרים מדי. שימו לב – לא תמיד הדגם היקר ביותר הוא בהכרח גם הדגם המתאים ביותר.
ממדי המקרר - פרמטר חשוב נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא גודלו של מקרר חלביה. חשוב להקפיד על כך שמצד אחד ניתן יהיה לאחסן בקירור את כל מוצרי החלב, אך שמצד שני המקרר לא יתפוס שטח רב מדי בחלל, שיבוא על חשבון מוצרים אחרים.
עיצוב המקרר - הזכרנו כבר שכיום ניתן לרכוש מגוון רחב של דגמי מקררים עבור מוצרי חלב, כשבין היתר הדגמים השונים נבדלים אלה מאלה בסגנון העיצוב שלהם. אמנם בסופו של דבר מדובר במוצר המשמש לצרכים פרקטיים, אבל עדיין אל לכם להזניח את נושא העיצוב. ישנה חשיבות עליונה להתאמת רוח המקום מבחינה עיצובית לעיצוב מוצרי הקירור. גם כאן רמת העיצוב תשפיע על העלות הסופית של המקרר.
צרכים אנרגטיים - לבסוף יש לקחת בחשבון את הוצאות האנרגיה או ליתר דיוק את חשבונות החשמל העתידיים שתשלמו. חשוב להבין כי ההוצאות לא מסתיימות במעמד הרכישה. ההוצאות השוטפות כוללות תחזוקה, תיקונים ובראש ובראשונה חשמל. לאור זאת, לעתים עדיף להשקיע בדגם יקר יותר, שהתצרוכת האנרגטית שלו נמוכה יותר.

מקרר חלביה רוכשים רק מהמקצוענים בתחום

אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על מקרר חלביה או מעוניינים לתאם מועד לפגישת ייעוץ, צרו קשר עם אנשי המקצוע של חברת שירותי קירור שטרית מאיר. אנו בתחום הקירור כבר יותר מארבעה עשורים ומתמחים בין היתר בהתאמה, שיווק והתקנה של חלביות לבתי עסק. אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 050-5344446 או בטלפון 050-5335064 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס צור קשר באתר. אנו נדאג לשוב אליכם בהקדם.

  • הצוות המנוסה שלנו בשירותי קירור שטרית מאיר יוביל את המוצר עד לבית העסק ויטפל בהתקנתו.
  • החלביות מגיעות עם אחריות למשך שנה.